Wyciek gazu LPG na stacji paliw w Kraśniku. Cysterna uderzyła w dystrybutor

stacja orlen
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W piątkowe popołudnie na stacji paliw Orlen przy ul. Lubelskiej w Kraśniku doszło do wycieku gazu LPG. Cysterna dowożąca paliwo uderzyła w dystrybutor.

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 15.40 na stacji paliw Orlen przy ul. Lubelskiej w Kraśniku. Strażacy zostali poinformowani o zdarzeniu do którego doszło na terenie stacji paliw, na skutek którego doszło do wycieku gazu LPG.

Jak udało nam się ustalić, cysterna dostarczająca paliwo na stację Orlen podczas manewru uszkodziła dystrybutor LPG, z którego zaczął ulatniać się gaz. Stacja została zamknięta, a jej pracowników ewakuowano.

Na miejsce przyjechało trzy zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły teren. Dopływ gazu szybko udało się zamknąć. Na czas usunięcia usterki stacja musiała zostać zamknięta.

Sytuacja została opanowana, stacja jest już otwarta [stan na godz. 20.30]. Jak poinformowali nas pracownicy stacji, nie ma możliwości tankowania gazu LPG.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.