Wyciął dziurę w ogrodzeniu i ukradł dwa żółwie z posesji. Właściciel wyznaczył dużą nagrodę za pomoc w ustaleniu sprawcy

Skradzione w Elizówce dwa żółwie greckie
Skradzione w Elizówce dwa żółwie greckie | fot. nadesłane

Z prywatnej posesji w Elizówce koło Lublina skradziono dwa żółwie greckie. Dorosłe osobniki przebywały na wybiegu zewnętrznym w ogrodzie. Właściciel żółwi wyznaczył dużą nagrodę za pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży.

Skradziono żółwie

Do kradzieży doszło między wtorkiem (1.08) a czwartkiem (3.08) w miejscowości Elizówka koło Lublina. Sprawca wszedł na teren prywatnej działki poprzez wycięcie dziury w ogrodzeniu w siatce, po czym zabrał z posesji całą zagrodę wraz z dwoma żółwiami greckimi.

„W okresie letnim żółwie były trzymane na wybiegu zewnętrznym w ogrodzie. Jeśli ktoś ma wiedzę, gdzie mogą przebywać żółwie, lub kto mógł dokonać ich kradzieży, proszę o informację” – pisze właścicielka skradzionych żółwi.

Właścicielka wyznaczyła nagrodę pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych dla osoby, która przyczyni się do odzyskania żółwi lub ustalenia sprawcy ich kradzieży. Osoby mające wiedzę proszone są o kontakt z naszą redakcją poprzez wiadomość na Facebooku lub maila na adres redakcja @ spottedlublin.pl.

Zdjęcia żółwi

Skradzione żółwie greckie z posesji w Elizówce
Skradzione żółwie greckie z posesji w Elizówce | fot. nadesłane
Skradziona zagroda dla żółwi z posesji w Elizówce
Skradziona zagroda dla żółwi z posesji w Elizówce | fot. nadesłane

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Wizja jasnowidza amatora.
  1. Złodziej pierwszy – mężczyzna około 50 lat. Wysoki, normalna budowa ciała.
  2. Złodziej drugi – kobieta!
  Mają 2 dzieci… .
  3. Mają samochód w ciemnym kolorze.
  Żółwie mogą być w odległości 5-10 km na południe lub południowy zachód od miejsca skąd zostały ukradzione.
  Informacje rozszerzoną dostanie pani właścicielka tych gadów.
  /nie wiem ile w tym prawdy, bo nie szukałem zaginionych zwierząt/