Wybuch butli z gazem w Woli Dereźniańskiej. Jedna osoba w ciężkim stanie trafiła do szpitala

68 99338

We wtorek doszło do wybuchu butli z gazem w domu wolno stojącym w miejscowości Wola Dereźniańska. W wyniku eksplozji wybuchł pożar.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 23:00. Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wybuchu gazu w domu wolno stojącym w miejscowości Wola Dereźniańska.

 

Do wybuchu doszło na górnej kondygnacji budynku. Wewnątrz domu przebywały trzy osoby: 86-letni mężczyzna, 83-letnia kobieta i 23-latek. Najmłodszy domownik doznał licznych obrażeń ciała. Pozostałe osoby nie odniosły poważnych obrażeń. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej prowadziło akcję gaśniczą.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru był wybuch butli z gazem. 23-latek został przetransportowany do szpitala w Łęcznej, jego stan jest ciężki. Trwają czynności, które mają ustalić wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

68 99340

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.