Wybuch bankomatu przy ul. Roztocze w Lublinie. Policja szuka sprawców

taśma policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Nieznani sprawcy wysadzili bankomat w nocy z wtorku na środę przy ul. Roztocze w Lublinie. Siła wybuchu była tak duża, że urządzenie zostało doszczętnie zniszczone.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę po godz. 3 przy ul. Roztocze w dzielnicy Węglin Południowy. Okolicznych mieszkańców obudził głośny huk. Jak się okazało nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Lublinie, który znajdował się przy wejściu do sklepu LSS Społem.

Urządzenie w wyniki eksplozji zostało całkowicie zniszczone. Na miejscu pracują technicy kryminalistyczni oraz pirotechnicy. Policja nie podaje szczegółów zdarzenia, ani kwoty, która znajdowała się w bankomacie. Trwa ustalenie okoliczności zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.