Wybił szybę w mercedesie i ukradł z niego rzeczy osobiste. Straty na ponad 4 tys. zł

Wybił szybkę w mercedesie, po czym ukradł z niego rzeczy osobiste
Wybił szybkę w mercedesie, po czym ukradł z niego rzeczy osobiste | fot. KMP Lublin

Policja publikuje zdjęcia mężczyzny, który włamał się do zaparkowanego na parkingu mercedesa. Sprawca wybił szybę w aucie, po czym ukradł z niego rzeczy osobiste właściciela pojazdu.

Włamanie do mercedesa

Do kradzieży z włamaniem doszło na parkingu poziemnym przy ul. Hanki Ordonówny w Lublinie. Nieznany sprawca wybił szybę w mercedesie i z wnętrza auta dokonał kradzieży. Jego łupem padła torba z zawartością różnych przedmiotów osobistych właściciela pojazdu. Łączne straty oszacowano na ponad 4 tys. zł.

Wizerunek złodzieja nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 6 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80. Po raz kolejny policjanci apelują do kierowców i pasażerów samochodów, by nie pozostawiali żadnych wartościowych przedmiotów w pojazdach.

Wybił szybkę w mercedesie, po czym ukradł z niego rzeczy osobiste
Wybił szybkę w mercedesie, po czym ukradł z niego rzeczy osobiste | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.