Wybił szybę w drzwiach banku w Lublinie. Rozpoznajesz go?

zbita szyba
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mężczyzna, który z premedytacją wybił szybę w drzwiach jednego z banków jest poszukiwany przez policjantów w Lublinie. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Wybił szybę w drzwiach banku

Do zdarzenia doszło w listopadzie w Lublinie. Jak wynika z ustaleń policjantów, zarejestrowany przez kamery mężczyzna premedytacją wybił szybę w drzwiach jednego z banków przy ulicy Zana. W wyniku zdarzenia powstały straty w kwocie kilkuset złotych.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45, telefon 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

wybił szybę w drzwiach banku
Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.