Wtargnął wprost pod samochód ciężarowy przewożący odpady. Zginął na miejscu

100 96408
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Policjanci z puławskiej komendy wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Łany (gm. Markuszów).

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach wieczornych w miejscowości Łany na drodze krajowej nr 12 na terenie niezabudowanym, nieoświetlonym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pieszy 40-letni mieszkaniec powiatu puławskiego poruszając się poboczem drogi nie posiadając elementów odblaskowych z niewyjaśnionych przyczyn wtargnął wprost pod koła samochodu ciężarowego marki Mercedes.

Pojazd poruszał się w kierunku miejscowości Kurów. Pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy i nie poniósł żadnych obrażeń.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niech ustalają raczej nie wtargnął. Kierowca moim zdaniem jechał krawędzią jedni tj po przerwywanej lini a to też ma znaczenie. Wiadome odblaski powinny być.