Wszystkich Świętych: SKLEPY. Jakie sklepy otwarte 1 listopada? Sklepy czynne 1.11

Jakie sklepy otwarte 1 listopada? Sklepy czynne 1.11
Jakie sklepy otwarte 1 listopada? Sklepy czynne 1.11 | fot. Adobe Stock

Sklepy Wszystkich Świętych 2023. Czy w środę 1 listopada są otwarte sklepy? Informacji na temat otwartych sklepów 1.11 szuka wiele osób. Sprawdź, jakie sklepy otwarte 1 listopada.

Czy 1 listopada otwarte sklepy?

Wielu internautów szuka informacji, czy w środę 1.11.2023 są otwarte sklepy. Przypomnijmy, że 1 listopada jest dniem wolnym od pracy, ponieważ obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Oznacza to, że w tym dniu zamknięte będą sklepy, galerie handlowe, punkty usługowo-handlowe, urzędy, baseny itp.

Zobacz także: Galerie handlowe 1 listopada w Lublinie: godziny otwarcia we Wszystkich Świętych 1.11 [SPRAWDŹ]

Sklepy otwarte 1.11. Jakie sklepy czynne 1 listopada?

W środę 1 listopada otwarte będą sklepy, za którymi ladami staną sami właściciele lub pracownicy zatrudnieni na umowę zlecenie, lub o dzieło. Oznacza to, że 1 listopada otwarte będą sklepy Żabka.

Natomiast 1 listopada zamknięte będą wszystkie sklepy sieci Biedronka, Lidl, Kaufland, Netto, Aldi, Dino, Stokrotka, Carrefour, Makro, Selgros.

Zobacz szczegóły: Żabka Wszystkich Świętych – 1.11.2023. Jak otwarta Żabka 1 listopada? [SPRAWDŹ]

We Wszystkich Świętych otwarte mogą być także stacje benzynowe, restauracje, kawiarnie czy kwiaciarnie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.