Wszyscy byli pijani, nikt nie przyznaje się do kierowania Renault. Policja ustala przebieg zdarzenia

Policja i służby na miejscu wypadku
Pijany doprowadził do wypadku. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Do wypadku drogowego doszło w środę rano w Tchórzew-Kolonii. Kierowca osobowego Renault na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Fiata Ducato. W wyniku kolizji cztery osoby zostały ranne i przetransportowane do szpitala. Trwają działania operacyjne w celu ustalenia tożsamości osoby prowadzącej aut marki Renault w chwili wypadku. Wszyscy pasażerowie tego pojazdu zostali zatrzymani przez policję do wyjaśnienia.

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do wypadku

Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobowego Renault na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Fiata Ducato, co doprowadziło do zderzenia. W wyniku odniesionych obrażeń ciała, cztery osoby z obydwu aut zostały przetransportowane do szpitala. Po badaniu okazało się, że wszyscy pasażerowie Renault byli nietrzeźwi. 20-latek, miał ponad 2 promile alkoholu, natomiast dwóch pasażerów 17-latek 1,5 promila i niespełna promil alkoholu we krwi miała 17-latka. Wszyscy zostali zatrzymani, a policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia tożsamości kierowcy Renault.

Dachowanie renault
Renault, którym podróżowały osoby po spożyciu alkoholu

Piłeś nie jedź

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku drogowego. Policja przestrzega, jazda na podwójnym gazie to wysokie niebezpieczeństwo dla siebie i innych uczestników drogi. Ponadto, zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się, czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz kierowania i wysoka grzywna.

Fiat Ducato w rowie
Kierował Renault i wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.