Wszedł na zaplecze sklepu i ukradł pieniądze. Został nagrany, jest poszukiwany

Mężczyzna ukradł pieniądze z zaplecza sklepu
Mężczyzna ukradł pieniądze z zaplecza sklepu | fot. KMP Lublin

Policja poszukuje zuchwałego złodziejaszka, który wykorzystując nieuwagę personelu, wszedł na zaplecze sklepu, skąd ukradł pieniądze. Kto go rozpoznaje?

Kradzież pieniędzy ze sklepu

Do kradzieży doszło w październiku w dzielnicy Czechów w Lublinie. Jak wynika z ustaleń policji, mężczyzna wykorzystał nieuwagę personelu i niepostrzeżenie wszedł na zaplecze marketu. Tam szybko znalazł pieniądze, które postanowił ukraść. Jego łupem padło 1500 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 5. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Koncertowej 4A, telefon 47 811 47 00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.