Wszedł na maskę jadącego Forda, pocałował szybę i zsunął się na jezdnię. Szuka go policja

Uszkodził jadącego Forda na ul. Królewskiej w Lublinie | fot. KMP Lublin

Policjanci szukają mężczyzny, który zatrzymał jadące auto, wszedł na jego maskę i pocałował przednią szybę. Zdarzenie zarejestrował miejski monitoring.

Do zdarzenia doszło na ul. Królewskiej w Lublinie. Nieznany sprawca wyszedł na jezdnię i zmusił do zatrzymania jadący w kierunku al. Tysiąclecia pojazd marki Ford.

Na opublikowanym nagraniu widać jak mężczyzna wchodzi na maskę pojazdu, a później całuje przednią szybę auta. Następnie zsuwa się z maski na jezdnię, kładąc się przed autem.

Swoim zachowaniem spowodował uszkodzenie maski samochodu. Straty zostały oszacowane na kwotę ponad 1200 zł. Policjanci zabezpieczyli miejski monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie.

Osoby, które go rozpoznają sprawcę proszone są o kontakt z dyżurnym I komisariatu tel.: (81) 535-45-73 lub 112.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.