Wszedł do wody i po chwili zaczął się topić. Życia mężczyzny nie udało się uratować

Wszedł do wody i po chwili zaczął się topić. Życia mężczyzny nie udało się uratować
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Odpoczywał nad wodą i postanowił popływać w stawie. Wszedł do wody, gdzie po chwili zaczął się topić. Pomimo reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do tragicznego wypadku nad wodą doszło we wtorek po godz. 20 w miejscowości Majdan Sopocki II. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski przyszedł nad staw wraz z partnerką i jej dziećmi, po czym wszedł do wody.

W trakcie, kiedy znajdował się w wodzie, zaczął się topić. Zauważyła to partnerka mężczyzny, która pospieszyła mu na pomoc. Do wody wskoczyło jeszcze dwóch mężczyzn. Po trwającej kilkadziesiąt minut akcji reanimacyjnej lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejscu funkcjonariusze wraz z prokuratorem oraz biegłym lekarzem przeprowadzili oględziny. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności jego śmierci. Przyczyna zgonu będzie znana po ewentualnej sekcji zwłok.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.