Wstąpił podlać posadzone krzaki marihuany. Na miejscu czekali już policjanci

Na obrzeżach Tomaszowa Lubelskiego posadził krzaki marihuany | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę marihuany na obrzeżach Tomaszowa Lubelskiego. Zatrzymali też jej właściciela, który wracając z zakupów postanowił wstąpić i podlać krzaki.

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego ujawnili nielegalną hodowlę konopi indyjskich na obrzeżach miasta. Mundurowi postanowili zaczekać w ukryciu na właściciela krzaczków.

Nie musieli długo czekać. Zobaczyli dobrze znanego im 20-latka, który wracając z zakupami nagle skręcił w przyległe do ulicy krzaki. Jak się okazało przyszedł podlać rośliny. Obok doniczek stały też odżywki dla roślin, woda w butelkach i ziemia.

20-latek był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy w tym miejscu. Policjanci przeszukali również miejsce zamieszkania 20-latka. Ujawnili tam blisko 50 gram dopalaczy i kilka gram popakowanego w woreczki strunowe mefedronu.

Jak tłumaczył policjantom ujawnione narkotyki zakupił na Internecie, a rośliny nie były jego, tylko je znalazł i się nimi zainteresował.

Mężczyzna po raz kolejny usłyszy zarzut za posiadanie i hodowlę środków odurzających.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.