Wspólnie z ochotnikami sprząta zaśmiecone tereny Lublina. Ruszyła zbiórka na nową przyczepkę

Nowa przyczepka posłuży do kolejnych akcji Posprzątajmy Lublin | fot. nadesłane
PARTNER SERWISU

Ruszyła internetowa zbiórka na nową przyczepkę dla Tomasza Futymy, który jest założycielem grupy Posprzątajmy Lublin. Jego poprzednia przyczepka się rozpadła.

Do naszej redakcji napisał czytelnik Mateusz, który prosił o pomoc w nagłośnieniu informacji na temat organizowanej zbiórki na nową przyczepkę dla Tomasza Futymy, który wraz z mieszkańcami Lublina (ochotnikami) sprząta zaśmiecone tereny naszego miasta. O jednej z akcji pisaliśmy tutaj.

Podczas akcji sprzątania przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym przy ul. Chodźki w Lublinie obecna przyczepka pana Tomasza zaczęła się rozpadać i odmówiła posłuszeństwa.

„Wczoraj już ledwo dojechała do domu. Światła odpadły całkiem, rdza na podwoziu jest ogromna, burty się nie zamykają, resory ledwo wytrzymują, a śmieci do posprzątania jest od groma” – mówi Tomasz Futyma.

Pan Tomasz wpadła na pomysł organizacji internetowej zbiórki na nową przyczepkę do wożenia zebranych śmierci z terenów miejskich. Na portalu zrzutka.pl wystartowała zbiórka, której celem jest kwota blisko 2 900 zł na nową przyczepkę.

„Kto ma ochotę dorzucić, chociaż parę groszy to będę bardzo wdzięczny. Potem zrobimy baner z nazwą naszej grupy, a każdy darczyńca będzie mógł markerem zostawić po sobie pamiątkę” – zachęca pan Tomasz.

Link do zbiórki znajduje się tutaj. Udało się już zebrać blisko 1 500 zł.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.