Wspólnie z ochotnikami sprząta zaśmiecone tereny Lublina. Ruszyła zbiórka na nową przyczepkę

Nowa przyczepka posłuży do kolejnych akcji Posprzątajmy Lublin | fot. nadesłane

Ruszyła internetowa zbiórka na nową przyczepkę dla Tomasza Futymy, który jest założycielem grupy Posprzątajmy Lublin. Jego poprzednia przyczepka się rozpadła.

Do naszej redakcji napisał czytelnik Mateusz, który prosił o pomoc w nagłośnieniu informacji na temat organizowanej zbiórki na nową przyczepkę dla Tomasza Futymy, który wraz z mieszkańcami Lublina (ochotnikami) sprząta zaśmiecone tereny naszego miasta. O jednej z akcji pisaliśmy tutaj.

Podczas akcji sprzątania przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym przy ul. Chodźki w Lublinie obecna przyczepka pana Tomasza zaczęła się rozpadać i odmówiła posłuszeństwa.

„Wczoraj już ledwo dojechała do domu. Światła odpadły całkiem, rdza na podwoziu jest ogromna, burty się nie zamykają, resory ledwo wytrzymują, a śmieci do posprzątania jest od groma” – mówi Tomasz Futyma.

Pan Tomasz wpadła na pomysł organizacji internetowej zbiórki na nową przyczepkę do wożenia zebranych śmierci z terenów miejskich. Na portalu zrzutka.pl wystartowała zbiórka, której celem jest kwota blisko 2 900 zł na nową przyczepkę.

„Kto ma ochotę dorzucić, chociaż parę groszy to będę bardzo wdzięczny. Potem zrobimy baner z nazwą naszej grupy, a każdy darczyńca będzie mógł markerem zostawić po sobie pamiątkę” – zachęca pan Tomasz.

Link do zbiórki znajduje się tutaj. Udało się już zebrać blisko 1 500 zł.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.