Wróciło połączenie lotnicze z Lublina do Warszawy. Do stolicy trzy razy w tygodniu

Port Lotniczy Lublin - odloty
Port Lotniczy Lublin - odloty | fot. Dominik Wąsik

Po pięciomiesięcznej przerwie wraca lotnicze połączenie z Lublina do Warszawy. Loty do stolicy będą realizowane trzy razy w tygodniu: poniedziałki, środy i piątki. Ceny zaczynają się od 89 złotych.

Loty Lublin – Warszawa

LOT uruchomił połączenie z Warszawy do Lublina jesienią 2018 roku i od początku było to dość ciekawe połączenie. Jest to bowiem najkrótsza trasa w siatce przewoźnika, bo odległość między oboma miastami to ledwie 180 kilometrów.

Ostatni lot na tej trasie odbył się 14 listopada 2022 r. Po tym dniu nastąpiła trwająca ponad 5 miesięcy przerwa, a połączenie wróciło do siatki połączeń 28 kwietnia 2023 roku. LOT na tej trasie planuje latać od w każdy poniedziałek, środę i piątek do 27 października.

Start z warszawskiego lotniska o 13:40, lądowanie w Lublinie o 14:30. Z powrotem odpowiednio: wylot 15:05 i w Warszawie jesteśmy o 15:50.

Według dostępnego rozkładu na stronie przewoźnika, od 30 października do 30 marca 2024 r. loty mają być wykonywane od poniedziałku do soboty.

Ceny lotów na trasie Lublin – Warszawa zaczynają się od 89 złotych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.