Wreszcie znamy datę: 6 listopada oficjalne otwarcie Akroparku i… wielka impreza!

Park trampolin Akropark
Park trampolin Akropark | materiały prasowe

Oficjalne otwarcie parku trampolin Akropark 6 listopada

Choć w Parku Trampolin na al. Witosa 16F można poskakać już od 3 miesięcy oficjalne otwarcie, z wielką pompą, dopiero przed nami. Pierwsza impreza: „ALOHA”, zorganizowana przez Akropark okazała się wielkim sukcesem! Zabawa była wspaniała, o czym możecie się przekonać, zaglądając na fanpage oraz na konto instagramowe Akroparku. Kolejnym wydarzeniem była pełna niespodzianek impreza dla dzieci: „Noc w Akroparku”, z której filmową relację również znajdziecie na FB oraz IG Parku Trampolin.

Akropark działa także charytatywnie. W październiku odbył się tu maraton fitness, z którego dochód przeznaczony został na wsparcie Małego Franka z Lublina.

Aktywny styl życia jest dewizą Parku i widać to po tempie, w jakim oferują nowości zarówno w zakresie proponowanych atrakcji, zajęć, jak i organizowanych eventów. Już w najbliższy weekend 6 listopada odbędzie się impreza oficjalnie otwierająca lubelski Park Trampolin Akropark. Jak zwykle w programie mnóstwo atrakcji i wyjątkowe promocje! Zobaczymy m.in.: pokazy w wykonaniu trenujących pod okiem instruktorów Akroparku młodych tancerzy i akrobatów, na specjalne pokazy zapraszają także sami trenerzy (akrobatyka, Parkour&FreeRun, Shuffle Dance oraz Break Dance). Czekają nas również inne atrakcje w tym: animacje, konkursy, challenge i wiele wspaniałych niespodzianek.

To wszystko zobaczymy w godzinach: 17.00 – 21.00.  Wtedy też bilety do Akroparku można nabyć za jedyna 20zł (1godzina) lub 30zł (2 godziny). Dodatkowo w tym dniu obowiązuje 10% promocji dla dużych rodzin oraz grup powyżej 5 osób! 10% rabatu na otwarcie Akroparku otrzymują także dzieci trenujące w Parku.

Po imprezie rodzinnej (17.00 – 21.00), o godz. 21.00,  Akropark zaprasza studentów i dorosłych na nocne skakanie z DJ-em i muzyką klubową. Wstęp na dwugodzinną imprezę będzie kosztował zaledwie 35zł. W tej części także czekają na nas wyzwania sportowe i atrakcyjne konkursy.  Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie pod nr 888 440 634 lub osobiście w siedzibie Akroparku przy al. Witosa 16F, codziennie po g. 13.00.

Od września ruszyły zajęcia taneczne, akrobatyczne oraz sensomotoryczne dla dzieci, a także akrobatyka i fitness dla dorosłych.

akropark otwarcie cennik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.