Wracając nad ranem z imprezy postanowił… obudzić mieszkańców kościelnym dzwonem

kościół dzwon kościelny
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mandatem karnym zakończył się nietypowy żart 20–latka, który w niedzielny poranek wszedł na teren kościoła i postanowił zadzwonić dzwonem z kościelnej dzwonnicy, budząc przy tym okolicznych mieszkańców.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem w miejscowości Rudno w gminie Milanów. O tym, że ktoś dzwoni kościelnym dzwonem o nietypowej porze policję powiadomili okoliczni mieszkańcy.

Na miejsce pojechał patrol, który ustalił sprawcę całego zajścia. Okazało się, że 20–latek wracając z urodzin swojego kolegi wszedł na teren kościoła i wpadł na pomysł, aby zadzwonić dzwonem z dzwonnicy.

Młody mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć policjantom czemu służyć miało jego zachowanie. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.