Wracają loty z Lublina na Ukrainę. Pierwszy lot do Kijowa w niedzielę

wizz air a321825b5fae5cbd4b39b198263c5e0fa95b 3f4996fa
Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe Wizz Air

Już w tę niedzielę z Lublina ponownie ruszy połączenie do Kijowa realizowane przez linie lotnicze Wizz Air. Rejsy wykonywane będą dwa razy w tygodniu.

Podróżni do stolicy Ukrainy mogą polecieć w środy i niedziele. Wyloty z Kijowa planowane są na godzinę 13:55, aby w Lublinie wylądować o 14:15. Z kolei samoloty z Lublina odlecą o godzinie 14:45, z lądowaniem w Kijowie o 17:05. Godziny odlotów podane są w czasach lokalnych.

Loty na Ukrainę, są ważne dla naszego regionu. Jestem przekonany, że połączenie z pewnością przyczyni się do umocnienia relacji biznesowych, ale także ożywi ruch turystyczny. Cieszymy się, że nasi pasażerowie ponownie będą mogli skorzystać z oferty lotów na wschód” – mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

Przypomnijmy, że połączenie na trasie Lublin – Kijów zostało zawieszone w ubiegłym roku w związku z likwidacją bazy węgierskiego przewoźnika w Porcie Lotniczym Lublin.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. @Mario – zobaczymy jak będziesz kwiczał, kiedy Anglia zastosuje się do twoich pomysłów.