Wracają loty z Lublina do Mediolanu. Pierwszy samolot wystartuje 27 marca 2023

Samolot włoskich linii lotniczych Aeroitalia na lotnisku w Bergamo
Samolot włoskich linii lotniczych Aeroitalia na lotnisku w Bergamo | fot. Aeroitalia

Z Portu Lotniczego Lublin polecimy znowu do Mediolanu. Od 27 marca 2023 samoloty będą dwa razy w tygodniu latały z lubelskiego portu na lotnisko Mediolan-Bergamo.

Loty z Lublina do Mediolanu

Loty do Mediolanu będą wykonywane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Obsługiwać je będzie włoska linia Aeroitalia. Pasażerowie polecą do Mediolanu samolotem Boeing 737-800, który może zabrać na pokład od 162 do 189 pasażerów.

Lombardia to turystyczna destynacja mająca sporo do zaoferowania, poza samym Mediolanem, także Jezioro Como i Garda, czy atrakcyjne rejony narciarskie w Dolomitach. Jest to też jeden z najbardziej uprzemysłowionych regionów w Unii Europejskiej.

Loty z Mediolanu Bergamo zaplanowano na godzinę 7:05, a lądowanie w Lublinie na godzinę 9:05. Po 50-minutowym pobycie na lotnisku w Świdniku włoski przewoźnik będzie odlatywał w kierunku Mediolanu, gdzie będzie lądował o godzinie 11:55. Bezpośredni przelot potrwa 120 minut.

Bilety można już rezerwować na stronie przewoźnika. Ceny biletów zaczynają się w okolicy 50 euro.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.