Wracają loty z Lublina do Gdańska. Dwa razy w tygodniu. Od kiedy?

Polskie Linie Lotnicze LOT
Samolot Bombardier-Q400 należący do LOT-u | fot. Port Lotniczy Lublin

Po ponad sześciu latach przerwy, podróżni znów będą mogli polecieć z Lublina do Gdańska. Pierwszy lot odbędzie się w sobotę, 19 czerwca i będzie trwał zaledwie godzinę i dziesięć minut.

Wracają samoloty na trasę z Lublina do Gdańska

Rejsy na trasie Lublin–Gdańsk mają być wykonywane dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty. Połączenie będą obsługiwać samoloty bombardier Q400 Polskich Linii Lotniczych LOT. Start z lubelskiego lotniska o 8.45, lądowanie w Gdańsku o 9.55. Z powrotem odpowiednio: 10.35 i w Lublinie jesteśmy o 11.45.

„Ponieważ połączenie do Gdańska cieszyło się dużym powodzeniem, więc mam nadzieję, że będzie tak i teraz, w tym trudnym okresie niepewności dotyczącym podróżowania. Chcielibyśmy także, aby z kolei mieszkańcy Pomorza odkryli i pokochali uroki Lubelszczyzny” – mówi członek zarządu PLL LOT Michał Fijoł.

Bilety można kupić poprzez stronę przewoźnika lot.com. Ceny? Lot do Gdańska 19 czerwca kosztuje 106,34, powrotny 22 czerwca – 94,68 zł. To ceny z czwartkowego popołudnia. Należy wziąć pod uwagę, że mogą zmieniać się z godziny na godzinę, a różnice bywają spore.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.