Wraca lotnicze połączenie z Lublina do Wielkiej Brytanii

wizz air
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Wizz Air

Po ponad dwóch latach przerwy wraca lotnicze połączenie z Lublina do Doncaster Sheffield liniami lotniczymi Wizz Air. Pierwszy lot odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 października.

„W obecnej, trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się branża lotnicza, każde nowe połączenie jest dużym sukcesem. W naszym przypadku mówimy o kierunku, który cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców województwa lubelskiego. Dlatego bardzo się cieszę, że nasi pasażerowie ponownie będą mogli skorzystać z oferty lotów do środkowej Anglii, a my w ten sposób odbudowujemy siatkę lotów z naszego lotniska” – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Rejsy na trasie Lublin – Doncaster Sheffield, jak zapowiadał przewoźnik, miały być wykonywane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, w soboty. Sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że Wizz Air uruchamia na początek połączenie raz w tygodniu, w piątki. Sytuacja ta jest przejściowa, są już zapowiedzi przewoźnika o ewentualnym zwiększaniu częstotliwości lotów w listopadzie.

Uwaga, inauguracyjny lot odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 24 października o godz. 9:45 z Lublina – przylot do Doncaster Sheffield o godz. 11:30.

Rozkład lotów Lublin – Doncaster Sheffield

Wylot z Doncaster Sheffield co piątek o godz. 17:55 – przylot do Lublina o godz. 21:25.

Wylot z Lublina co piątek o godz. 22:10 – przylot do Doncaster Sheffield o godz. 23:55.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.