Wraca bezpośrednie połączenie lotnicze Lublin-Gdańsk. Trzy razy w tygodniu

ryanair aircraft 6
Zdjęcie ilustracyjne

Na taką informację czekaliśmy bardzo długo. Wraca bezpośrednie połączenie z Lublina do Gdańska. Loty nad polskie morze obsłuży dwóch przewoźników: PLL LOT i Ryanair.

Loty Lublin Gdańsk 2022

Rejsy na trasie Lublin–Gdańsk mają być wykonywane trzy razy w tygodniu: poniedziałki, piątki i niedziele. Połączenie nad polskie morze obsłuży dwóch przewoźników: Polskie Linie Lotnicze LOT i Ryanair.

PLL LOT na tej trasie planują latać od 26 marca do 25 września w każdą niedzielę (wyjątkiem jest sobota 26 marca). Start z gdańskiego lotniska o 8.55, lądowanie w Lublinie o 10.15. Z powrotem odpowiednio: wylot 10.45 i w Gdańsku jesteśmy o 12.00.

Natomiast irlandzki przewoźnik połączenie Lublin-Gdańsk zamierza obsługiwać od 2 maja do 28 października w poniedziałki i piątki. Wylot z Gdańska do Lublina w poniedziałki o 8.05 i piątki 13.00. Powrót do Gdańska w poniedziałki o 9.45, a w piątki 14.40. Każdy lot ma trwać 1:15h.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.