Wpadła w poślizg na łuku drogi i uderzyła w barierki rozdzielające jezdnie

Uszkodzone barierki na pasie rozdzielającym jezdnie na al. Tysiąclecia
Uszkodzone barierki na pasie rozdzielającym jezdnie na al. Tysiąclecia | fot. Dominik Wąsik

We wtorek na al. Tysiąclecia w Lublinie samochód osobowy uderzył w barierki rozdzielające jezdnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierująca oplem została ukarana mandatem karnym.

Opel wpadł w poślizg na łuku drogi

Do zdarzenia doszło we wtorek (20.09) po godz. 7 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem 53-latka jechała od strony Zamku w kierunku al. Witosa. Na łuku drogi za młynem Krauzego wpadła w poślizg, a następnie uderzyła w barierki na pasie zieleni rozdzielającym jezdnie.

Całe zdarzenia zostało zakwalifikowane jako kolizja, kierującej nic się nie stało. Auto zostało już odholowane z miejsca zdarzenia. O zdarzeniu zostali też powiadomieni drogowcy, którzy będą musieli wymienić uszkodzone barierki. 53-latka została ukarana mandatem karnym.

Uszkodzone barierki na pasie rozdzielającym jezdnie na al. Tysiąclecia
Uszkodzone barierki na pasie rozdzielającym jezdnie na al. Tysiąclecia | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.