Wpadł w szał, gdy taksówkarz zwrócił mu uwagę. 59-latek usłyszał zarzuty

Taxi Lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zarzuty uszkodzenia mienia usłyszał 59-latek z Lublina. Mężczyzna wpadł w szał, gdy taksówkarz zwrócił mu uwagę, po czym zdemolował mu taksówkę.

Zdemolował taksówkę

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (19.07) około godz. 13 na terenie dzielnicy Wrotków w Lublinie. Z informacji jakie przekazał dyżurnemu taksówkarz wynikało, iż pieszy po zwróceniu uwagi, nagle zaczął demolować mu samochód. Straty oszacowano na kwotę 1000 złotych.

Skierowani na miejsce wywiadowcy zatrzymali 59-latka. Mężczyzna został doprowadzony na 3 komisariat Policji. Tam został przesłuchany i usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Policjanci weryfikują teraz wersje wydarzeń przedstawioną przez podejrzanego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.