Wpadł w poślizg na skrzyżowaniu, obróciło go i zawisł na barierach

Kierowca Alfa Romeo wpadł w poślizg na skrzyżowaniu
Kierowca Alfa Romeo wpadł w poślizg na skrzyżowaniu | fot. Dominik Wąsik

Wyjeżdżając z osiedla, wpadł w poślizg na skrzyżowaniu, w wyniku czego obróciło go, a następnie uderzył w bariery, na których zawisł. Kierowca Alfa Romeo został ukarany mandatem karnym.

Wpadł w poślizg na skrzyżowaniu

Do zdarzenia doszło w niedzielę (2.10) około godz. 16.10 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu marki Alfa Romeo wykonywał skręt w lewo z ul. Jantarowej w ul. Jana Pawła II, w kierunku al. Kraśnickiej.

Na skrzyżowaniu stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto obróciło się o 180 stopni, uderzyło w bariery energochłonne rozdzielające pasy i na nich zawisło. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, nikomu nic się nie stało.

47-letni kierowca został ukarany mandatem karnym, a na jego konto trafiły punkty karne.

Kierowca Alfa Romeo wpadł w poślizg na skrzyżowaniu
Kierowca Alfa Romeo wpadł w poślizg na skrzyżowaniu | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.