WORD Lublin, Kraśnik i Puławy. Zapisy i egzaminy na prawo jazdy wstrzymane

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

WORD Lublin wstrzymuje zapisy na egzaminy na prawo jazdy w Lublinie, Kraśniku i Puławach. Oddziały terenowe w Kraśniku i Puławach zostały zamknięte do odwołania.

Jesienne zwiększenie liczby zachorowań pracowników przyczynia się do zamknięcia kolejnych placówek publicznych, czego przykładem jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie. WORD Lublin poinformował o zamknięciu dwóch oddziałów terenowych oraz wstrzymaniu zapisów i egzaminów na prawo jazdy.

„Informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją podjęta została decyzja o czasowym zaprzestaniu prowadzenia egzaminów dla kandydatów na kierowców i kierowców w Oddziałach Terenowych w Puławach i Kraśniku. Będą natomiast prowadzone egzaminy w Lublinie, przy ul. Hutniczej 3. Wstrzymano również czasowo zapisy na egzaminy w Lublinie i Oddziałach Terenowych w Puławach i Kraśniku” – czytamy w komunikacie WORD Lublin.

Powodem decyzji jest wysoka absencja chorobowa pracowników. Niewykluczone, że termin wstrzymania zapisów na prawo jazdy, który został oszacowany na 2-3 dni, zostanie wydłużony. WORD Lublin obiecał na bieżąco informować o ewentualnych zmianach.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.