Tragiczny wypadek w Woli Przybysławskiej. Pieszy szedł poboczem drogi bez odblasków

Karetka pogotowia ratunkowego
Karetka pogotowia ratunkowego | fot. Dominik Wąsik

Mężczyzna zginął na drodze w miejscowości Wola Przybysławska (gm. Garbów). Pieszy nie posiadał na sobie elementów odblaskowych.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 17.00 w miejscowości Wola Przybysławska, gm. Garbów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego jechał od strony miejscowości Abramów w kierunku Garbowa.

– W miejscowości Wola Przybysławska, w obszarze zabudowanym, ale nieoświetlonym, na prostym odcinku drogi przednią prawą stroną pojazdu potrącił 31-latka. Pieszy poruszał się w przeciwnym kierunku przy prawej krawędzi jezdni względem jazdy pojazdu. Nie posiadał on na sobie elementów odblaskowych, przez co mógł być niewidoczny dla kierującego pojazdem – relacjonuje sierż. Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

Mieszkaniec gminy Garbów poniósł śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.