Wojewódzkie Lubelskie Święto Miodu 2022 w Lublinie. Kiermasz miodu, występy zespołów i orkiestr

miód
Miód | fot. Adobe Stock

W niedzielę 4 września na Rynku Starego Miasta w Lublinie odbędzie się IV Wojewódzkie Lubelskie Święto Miodu. W programie wydarzenia kiermasz miodu oraz występy zespołów i orkiestr.

Święto Miodu w Lublinie 2022

Święto Miodu ma na celu promocję produktów pszczelich oraz pszczelarstwa jako dziedziny ściśle związanej z rolnictwem. Odbywa się w formie kiermaszu miodu, produktów pszczelich oraz zdrowych, regionalnych produktów z Lubelszczyzny.

Głównym punktem wydarzenia będzie kiermasz miodów prosto od pszczelarzy/producentów. Kiermasze z miodami będą zlokalizowane na Rynku Starego Miasta w godz. 9:00-19:00.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję degustować różne gatunki miodów oraz tradycyjne potrawy przygotowane z użyciem miodu. W programie wydarzenia przewidziano również występy zespołów i orkiestr.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.