Wojewoda lubelski odwołał Lubelskie Targi Edukacyjne z powodu koronawirusa

Targi Edukacyjne na Targach Lublin | materiały prasowe

Organizatorzy Lubelskich Targów Edukacyjnych poinformowali o odwołaniu wydarzenia zaplanowanego na najbliższy czwartek i piątek. Powodem takiej decyzji jest koronawirus.

Wojewoda lubelski Lech Sprawka poinformował o odwołaniu Targów Edukacyjnych w Lublinie, które miały się odbyć w najbliższy czwartek i piątek na terenie Targów Lublin. Wojewoda tłumaczył, że przy podjęciu decyzji kierował się sytuacją związaną z koronawirusem oraz z grypą sezonową.

„W tej chwili obraduje zespół do spraw organizacji imprez masowych. Bardzo dokładnie analizujemy zgłoszone wydarzenia. W wyniku analizy podjąłem decyzję o odwołaniu w czwartek i piątek Targów Edukacyjnych. Ta informacja jest właśnie przekazywana do szkół” – poinformował w środę Lech Sprawka, wojewoda lubelski.

Targi Edukacyjne 2020 odwołane

„W związku z dzisiejszą decyzją Wojewody Lubelskiego Pana Lecha Sprawki Targi Edukacyjne 2020, które miały odbywać się w dniach 5-6 marca 2020 na terenie Targów Lublin S.A. zostają odwołane. Na dzień dzisiejszy nie jest podjęta decyzja odnośnie nowego terminu imprezy” – czytamy na stronie wydarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.