Woda wylała na ulicę. Trwa usuwanie awarii na al. Kompozytorów Polskich. Utrudnienia

kompozytorów polskich woda wylała awaria

W czwartek w godzinach popołudniowych na al. Kompozytorów Polskich w Lublinie doszło do awarii wodociągowej. Na ulicę wylało się tysiące litrów wody. Trwa usuwanie awarii i likwidacja szkód poczynionych przez wodę.

 

W czwartek (6 lipca) ok. godz. 16.20 na doszło do pęknięcia rury wodociągu na al. Kompozytorów Polskich. Na skutek awarii doszło do wypływu wody oraz obniżenia ciśnienia wody w budynkach w dzielnicy Czechów.

 

Około godz. 17.00 ekipa pogotowania wodociągowo-kanalizacyjnego MPWiK w Lublinie wyłączyła uszkodzony odcinek magistrali, dzięki czemu zatrzymano wypływ wody na zewnątrz, a ciśnienie wody w mieszkaniach wróciło do normy.

 

Wypływająca woda uszkodziła chodnik na al. Kompozytorów Polskich i wymyła błoto na jezdnię. Służby pogotowia wodociągowo-kanalizacyjnego MPWiK w Lublinie całą noc z 6 na 7 lipca 2017 czyściły jezdnię.

 

Dzisiaj kontynuowane będą prace związane z usunięciem awarii i likwidacją szkód poczynionych przez wodę. W związku z powyższym na al. Kompozytorów Polskich w Lublinie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym – zajęty będzie jeden pas jezdni (w kierunku al. Solidarności) przez służby MPWiK.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.