Włodawa: Zderzenie podczas wyprzedzania. Jedna osoba trafiła do szpitala

Zderzenie obydwu pojazdów najprawdopodobniej było efektem nieprawidłowego wyprzedzania. Kierowca audi został zabrany do szpitala z obrażeniami ciała.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano, około godziny 6:30. Dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację, z której wynikało że doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Różanka na drodze wojewódzkiej nr 816.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca samochodu marki Ford Transit, 60-letni mieszkaniec gminy Włodawa zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi A4, którym podróżował 34-latek z Chełma.

Z ustaleń mundurowych wynika, że najprawdopodobniej kierowca forda podczas wykonywania manewru wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu i wówczas doszło do zderzenia obydwu pojazdów.

Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że obydwaj kierujący byli trzeźwi. Kierowca audi został zabrany do szpitala z obrażeniami ciała. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

DW

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.