Włodawa: Śmiertelne potrącenie 65-letniego mężczyzny

Mężczyzna prowadzący chodnikiem rower z nieustalonych przyczyn dostał się pod kierowane przez 29-latka audi. Mężczyzna pomimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 18:00 na drodze gminnej relacji Hanna-Janówka. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że prowadzący po chodniku rower, 65-letni mieszkaniec gminy Hanna, z nieustalonych przyczyn dostał się pod jadące audi kierowane przez 29-latka z tej samej gminy.

– Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu. Badanie przeprowadzone przez mundurowych wykazało, że kierowca audi był trzeźwy – informuje st. post. Elwira Tadyniewicz z włodawskiej policji.

Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora, którego decyzją ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie przyczyn i dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. policja)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.