Włodawa: Jadąc na rolkach zderzyła się czołowo z rowerzystą

W poniedziałek na naszym regionie policja interweniowała dwukrotnie do zgłoszeń, gdzie doszło do zderzenia rolkarza z rowerzystą.

 

Do jednego z tych zdarzeń doszło na ścieżce rowerowej przy Al. J. Piłsudskiego we Włodawie, gdzie 12-letnia rowerzystka zderzyła się z inną cyklistką, a następnie około godz. 19:00 na jednej z ulic w miejscowości Wola Uhruska doszło do kolejnego zdarzenia.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 15-latka jadąca na rolkach zderzyła się z jadącym z naprzeciwka 13-letnim rowerzystą. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Dziewczyna doznała poważniejszych obrażeń. Policjanci będą szczegółowo wyjaśniać szczegóły tego zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.