Włodawa: 25-latek chciał popełnić samobójstwo, uratowali go policjanci

policja1
Policja | Zdjęcie ilustracyjne: Dominik Wąsik

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że 25-letni mieszkaniec Włodawy prawdopodobnie zamierza popełnić samobójstwo. Na szczęście pomoc przyszła na czas.

 

Dzisiejszej nocy około godz. 0:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który w mieszkaniu jednego z bloków we Włodawie posiada ranę kłutą brzucha. Na miejsce dostał wysłany patrol.

 

Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze zauważyli na podłodze ślady krwi, które prowadziły do łazienki. Tam właśnie znaleźli 25-latka, który znajdował się w wannie i posiadał rany cięte w okolicy nadgarstków. Po sprawdzeniu funkcji życiowych mundurowi ocenili stan poszkodowanego jako nieprzytomny.

 

Policjanci czuwali przy mężczyźnie do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Po przybyciu załogi mężczyzna odzyskał przytomność i został zabrany do szpitala.

 

Jak informuje włodawska policja mundurowi interweniowali w ostatnich dniach jeszcze wobec kilku mężczyzn, którzy próbowali odebrać sobie życie. We wszystkich przypadkach została udzielona niezbędna pomoc.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.