Włamanie na ul. Farmaceutycznej. Łupem padła złota i srebrna biżuteria, ordery czy medale

Farmaceutyczna lublin kradzież

Łupem złodziei padła cenna biżuteria, znaczki kolekcjonerskie, odznaczenia i urządzenia elektroniczne. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu.

Do kradzieży doszło w sobotę 24 września w godzinach popołudniowych. Do jednego z domów przy ul. Farmaceutycznej pod nieobecność domowników nieznani sprawcy dostali się poprzez włamanie. W ich zainteresowaniu znalazła się złota i srebrna biżuteria, urządzenia elektroniczne, znaczki kolekcjonerskie pochodzące z różnych państw a także medale i ordery.

Łączna wartość strat, jakie ponieśli w związku z tym przestępstwem właściciele, to kwota sięgająca kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu usytuowanego w niedalekiej odległości od miejsca popełnienia przestępstwa. Na nagraniu widać sylwetki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z włamaniem i kradzieżą.

Jeden z nich ubrany jest w  niebieską czapkę z daszkiem, granatową bluzę i ciemne spodnie z białymi wstawkami. Drugi z kolei ubrany jest w czarną kurtkę z naciągniętym na głowę kapturem i ciemne spodnie. Mężczyźni niosą torbę i plecak w ciemnym kolorze.

Policja prosi osoby rozpoznające sprawców o kontakt pod nr tel.: (81) 535 49 20 lub 997.

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.