Włamanie do salonu jubilerskiego w centrum Lublina. Złodzieje wybili szyby w witrynach i drzwiach

Włamanie do salonu jubilerskiego na Krakowskim Przedmieściu | fot. Dominik Wąsik

Włamanie do salonu jubilerskiego na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Nieznani sprawcy ciężkim przedmiotem wybili szyby w witrynach i ukradli znajdujące się na wystawach zegarki.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 4 rano na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Na miejscu policjanci ustalili, że zamaskowani sprawcy przy pomocy ciężkiego przedmiotu wybili szyby witrynach i drzwiach salonu jubilerskiego. Następnie ukradli znajdujące się na wystawach przedmioty jubilerskie, w tym zegarki.

Sprawcy nie weszli do środka. Wiadomo, że zabrali przedmioty, które znajdowały się w witrynie. Jeszcze dziś zostanie przesłuchany właściciel salonu jubilerskiego. Trwa szacowanie powstałych strat i skradzionych przedmiotów” – informuje Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Policjanci zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, których wokół jest spora ilość, oraz ślady pozostawione na miejscu zdarzenia. – „Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy, do których wykorzystujemy psa tropiącego” – dodaje Gołębiowski.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.