Włamali się do automatów myjki samochodowej. Jeden z nich był bez kominiarki

Włamali się do automatów myjni samochodowej
Włamali się do automatów myjni samochodowej | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują sprawców włamania do urządzeń z monetami na myjni samoobsługowej. Mężczyźni przy pomocy siekiery i młotka zniszczyli automaty i ukradli kasety z pieniędzmi.

Włamali się do myjni samochodowej

Do tego zdarzenia doszło w październiku 2021 r. w jednej z automyjni samochodowych zlokalizowanych na terenie Lublina. Trzej sprawcy przy pomocy siekiery i młotka zniszczyli automaty i wyjęli z nich kasety z pieniędzmi. Łączne straty oszacowano na kilka tysięcy złotych.

Wizerunek jednego z mężczyzn nagrały kamery monitoringu. Dwa pozostali posiadali na głowie kominiarki. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 3. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00. Policja zapewnia anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.