Włamali się do auta i skradli elektronarzędzia. Właściciel pozostał bez sprzętu do pracy

wkrętarka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Do włamania z kradzieżą doszło w nocy ze środy na czwartek w Kalinówce koło Świdnika. Nieznani sprawcy włamali się do auta, z którego ukradli elektronarzędzia o wartości ok. 20 tys. zł.

Skradziono elektronarzędzia

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek w Kalinówce koło Świdnika. Nieznani sprawcy włamali się do zaparkowanego samochodu firmowego zaparkowanego przed domem i ukradli elektronarzędzia o wartości ok. 20 tysięcy złotych. Co gorsze, właściciel pozostał bez pracy, bo bez elektronarzędzi nie jest w stanie wykonać żadnego zlecenia.

Skradzione elektronarzędzia to: Bosch na akumulator, 2x wkrętarki, szlifierka kątowa mała, zakrętarka udarowa, ładowarki oraz mieszadło Hitachi zielone.

Policja przyjęła zawiadomienie i prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Właściciel skradzionego sprzętu prosi o pomoc w ustaleniu sprawców. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu, może kontaktować się z poszkodowanym.

„Jeżeli widzieliście coś podejrzanego, macie lub znacie kogoś, kto ma monitoring w okolicach ulicy Lipowej, Abramowice Prywatne lub ul. Różanej prosimy o kontakt tel. 535-134-368” – apeluje właściciel skradzionych elektronarzędzi.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.