Włamał się do skrzynek pocztowych. 19-latek szukał kluczy do wynajmowanych apartamentów

I Komisariat Policji przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie
I Komisariat Policji przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

19-latek wiedział, że w budynku znajdują się apartamenty do wynajęcia i liczył, że w skrzynkach pozostawiane są klucze. Dlatego po kolei zaczął niszczyć zabezpieczenia skrzynek, wyjmować korespondencję i szukać kluczy.

19-latek odpowie za uszkodzenie skrzynek pocztowych

Zgłoszenie o serii włamań do skrzynek pocztowych policjanci z Lublina otrzymali na początku ubiegłego tygodnia. Z informacji przekazanych przez mieszkańców wynikało, iż sprawca zniszczył zabezpieczenia i włamał się do 31 skrzynek pocztowych, z których wyjął korespondencję pocztową. Dodatkowo dokonał zniszczenia drzwi wejściowych do klatki schodowej.

Operacyjni z 1. komisariatu dokładnie przeanalizowali zgromadzone materiały i ustalili sprawcę. Jak się okazało to mieszkający w okolicy 19-latek. Młody mężczyzna postanowił włamać się do skrytek, ponieważ szukał kluczy do apartamentów znajdujących się w budynku. Podczas przeszukania w domu sprawcy, policjanci odnaleźli klucze od jednego z mieszkań. Z lokalu nic nie zginęło.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.