Włamał się do domu. Przed policjantami schował się za łóżkiem

włamanie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi bez stałego adresu zameldowania, który włamał się do jednego z domów w Siedliszczu. Przez policjantami schował się za łóżkiem.

Do zdarzenia doszło w sobotę 10 listopada w miejscowości Siedliszcze. Dyżurny komendy w Chełmie otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów może prawdopodobnie znajdować się obca osoba. Na miejsce od razu przyjechał patrol policji.

Policjanci na miejscu zwrócili uwagę na wyłamane okno. Gdy funkcjonariusze weszli do środka mieszkania, w jednym z pomieszczeń zastali mężczyznę, który przed policjantami schował się za łóżkiem.

Nieproszonym gościem okazał się być 23-letni mężczyzna, który nie miał stałego miejsca zamieszkania. Jak się okazało włamał się do tego domu i przygotował już sobie odzież i sprzęt elektroniczny do wyniesienia.

Gdy sprawca usłyszał dochodzące z zewnątrz odgłosy schował się za wersalkę. To jednak nie uchroniło go przed zatrzymaniem. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

Pokrzywdzony oszacował wartość strat na łączną kwotę 1000 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.