Włączenie syren alarmowych w dniu 1.08.2014 r.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego Miasta Lublin informuje, że w dniu 1 sierpnia (piątek) 2014 roku o godzinie 17:00 w ramach planowego treningu Systemu Wykrywania i Alarmowania zostaną włączone na 1 minutę syreny na terenie Lublina. Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego prosi mieszkańców o niepodejmowanie w związku z włączeniem syren żadnych działań.
        Działania powyższe mają na celu pamiętnienie i uhonorowanie poświęcenia i walk Powstańców Warszawskich z 1944 roku.
       Szczegółowy harmonogram testowego włączania syren alarmowych w 2014 roku, dostępny jest na stronie Samorządu Miasta Lublin www.um.lublin.eu w dziale Urząd dla mieszkańców, w zakładce Bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe / Syreny alarmowe – treningi, harmonogramy/ 2014. Natomiast opisy sygnałów alarmowych znajdują się w zakładce sygnały alarmowe.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.