Wkrótce bilety komunikacji miejskiej kupimy w popularnej aplikacji do szukania połączeń

telefon
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Jakdojade to popularna aplikacja, dzięki której sprawdzimy rozkład jazdy autobusów i trolejbusów oraz wyszukamy dogodne połączenia, również z przesiadkami. Wkrótce będziemy mieli możliwość kupienia biletów.

– Mogę potwierdzić, że finalizujemy działania z właścicielem aplikacji Jakdojadę, w celu uruchomienia za pomocą aplikacji sprzedaży biletów. Szczegóły przekażemy my w najbliższym czasie – mówi Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Jak to będzie działać? Po wybraniu trasy przejazdu w prawym górnym rogu pojawi się sugerowana cena biletu, ustalana w zależności od czasu przejazdu na wybranej trasie. Ale w menu wyboru biletu dostępne będziemy mieli wszystkie bilety – 30-minutowe, 60-minutowe, 2-godzinne oraz dobowe.

Za bilety będziemy mogli zapłacić na dwa sposoby: podpiąć kartę płatniczą lub skorzystać z BLIK-a. Osobna zakładka z wszystkimi biletami dostępna będzie też z poziomu głównego menu.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Pytanie: kiedy zostanie wprowadzona możliwość kupna/przedłużenia ważności biletu miesięcznego przez internet?

  2. Fajnie że można polegać na tej komunikacji miejskiej ogólnie, rozjazd czasowy 15 minut do przodu i w tył więc musisz stać czasem pół h na przystanku a potem się okazuje że autobus nie przyjedzie bo ten co jedzie się zepsuł