Wjechał w Rossmanna i próbował odjechać. Świadkowie uniemożliwił dalszą jazdę 80-latkowi

80-latek wjechał w ścianę budynku przy ul. Nadstawnej w Lublinie
80-latek wjechał w ścianę budynku przy ul. Nadstawnej w Lublinie

Szybka interwencja świadków zdarzenia pozwoliła zatrzymać 80-latka z volvo, który próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Mężczyzna, wyjeżdżając z parkingu, pomylił biegi i z impetem wjechał w Rossmanna.

Wjechał w Rossmanna na ul. Nadstawnej

Do sieci trafiło nagranie z dzisiejszej kolizji na ul. Nadstawnej w Lublinie. Przypomnijmy, że 80-letni mężczyzna za kierownicą volvo wyjeżdżał z parkingu przy Novej. Kierowca pomylił biegi, w wyniku czego z impetem tyłem auta staranował barierkę i uderzył w ścianę budynku, w którym znajduje się drogeria Rossmann.

Na nagraniu widać, że mężczyzna chwilę po zdarzeniu próbuje odjechać z miejsca zdarzenia. Dalszą jazdę uniemożliwiają mu świadkowie, którzy po chwili próbują zatrzymać kierowcę i zabrać mu kluczyki do auta. Uszkodzeniu uległa elewacja budynku i witryna drogerii, barierka oraz samochód 80-latka.

Policjanci ukarali mężczyznę mandatem.

@h.a.v.a.t.s.o.n Жесть!!😱😰 #жесть18 #poland #lublin #аварии #wypadek ♬ оригінальний звук – H.A.V.A.T.S.O.N

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.