Wjechał na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia

Zderzenie dwóch aut na ul. Kunickiego
Zderzenie dwóch aut na ul. Kunickiego | fot. czytelnik Paweł

Kierujący samochodem marki Hyundai wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z toyotą. W wyniku zderzenia jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Wypadek na ul. Kunickiego

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (17.10) przed godz. 10 na ul. Kunickiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Piaskową doszło od zderzenia dwóch samochodów osobowych: hyundaia i toyoty.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca toyotą wyjeżdżała z ul. Piaskowej. Na skrzyżowaniu z ul. Kunickiego uderzył w nią hyundai, którego kierowca prawdopodobnie wjechał na czerwonym świetle.

W wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. W miejscu zdarzenia występowały poważne utrudnienia w ruchu.

Zderzenie dwóch aut na ul. Kunickiego
Zderzenie dwóch aut na ul. Kunickiego | fot. czytelnik Paweł

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.