Wiosenna Dycha już w niedzielę. Trasa biegu, jakie utrudnienia czekają kierowców

biegacze na trasie biegi
Biegacze na trasie | fot. Adobe Stock

Wiosenna Dycha to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się w niedzielę ze startem i metą nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Kierowców i pasażerów komunikacji czekają utrudnienia.

Biegacze nad Zalewem Zemborzyckim

Wiosenna Dycha odbędzie się 24 kwietnia w godzinach 9.00-10.30. Trasę biegu wyznaczono ulicami: start z terenu MOSiR – al. Bryńskiego – wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego – ul. Krężnicka – ul. Cienista do ścieżki rowerowej wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego – al. Bryńskiego – wzdłuż Zalewu na metę na terenie MOSiR „Słoneczny Wrotków”.

Wiosenna Dycha nad Zalewem Zemborzyckim | TRASA
Wiosenna Dycha nad Zalewem Zemborzyckim | TRASA

Utrudnienia w ruchu

W związku z organizowanym biegiem wystąpią utrudnienia w ruchu. Bieg ulicami odbędzie się przy całkowicie wyłączonym ruchu, a linie komunikacji miejskiej zostaną skierowane na objazd. Przewidywana liczba uczestników to około 500 osób.

* linia nr 8:

Kurs z godziny 8.45 z przystanku Zemborzyce Górne 04 w kierunku ul. Okopowej nie będzie zrealizowany.

* linia nr 25:

Kurs z godz. 8.45 z przystanku Rondo Lubelskiego Lipca 03 zostaje skrócony do pętli Żeglarska (nie będzie zrealizowany na odcinku: Żeglarska 01 – Prawiedniki 01.

Kurs z godz. 9.33 z przystanku Prawiedniki 02 nie będzie wykonany na odcinku Prawiedniki 02 – Krężnicka – kemping NŻ 02. Od przystanku Żeglarska 02 kurs zostanie wykonany zgodnie z rozkładem jazdy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.