Wilkołaz: Wirujący wał przekaźnika mocy wciągnął 71-latka. Interweniował śmigłowiec LPR

68 113030

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Wilkołaz (powiat kraśnicki). Podczas prac gospodarskich ciężko ranny został 71-letni mężczyzna. Na miejscu interweniował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

We wtorek o godz. 9.30 dyżurny kraśnickiej komendy został powiadomiony o wypadku do którego doszło w Wilkołazie. Na miejsce zdarzenia zostały skierowane służby ratownicze i policjanci.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna podczas wyjeżdżania z budynku gospodarczego ciągnikiem rolniczym z podczepionym rozrzutnikiem, w nieustalonych dotąd okolicznościach wpadł pomiędzy maszyny. Wirujący wał przekaźnika mocy wciągnął 71-latka i poważnie ranił.

 

Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.