Wiemy, kiedy otwarcie Słonecznego Wrotkowa. Sprawdź datę!

13686669 1094632187289821 8281234193845324495 n
Baseny na Słonecznym Wrotkowie | fot. MOSiR

Poznaliśmy datę otwarcia kompleksu Słoneczny Wrotków. Trwają ostatnie prace przygotowawcze do startu sezonu na basenach nad Zalewem Zemborzyckim.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 'Bystrzyca’ ogłosił datę otwarcia basenów nad Zalewem Zemborzyckim w tym sezonie. – „W czwartek 20 czerwca rozpoczyna się sezon letni na Słonecznym Wrotkowie” – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR 'Bystrzyca’ w Lublinie.

Uruchomienie basenów było uzależnione od terminu zakończenia remontu wodnych atrakcji w kompleksie. Mowa tu o wymianie niecek basenów na świeżym powietrzu.

Stare foliowe niecki basenowe zostały zastąpione nowymi, ze stali powleczonej tworzywem. Woda w basenach będzie podgrzewana, a niecki będzie można przykrywać na czas burzy, dzięki czemu nie będzie już konieczne wyławianie z wody gałęzi oraz liści.

Bez nowych zjeżdżalni

Przed startem sezonu na Słonecznym Wrotkowie nie udało się MOSiR-owi zakończyć zapowiadanej inwestycji, czyli remontu zjeżdżalni. Miejskiej spółce nie udało się znaleźć wykonawcy, którego oferta zmieściłaby się w zaplanowanym na to zadanie budżecie.

Kompleks będzie czynny codziennie w godz. 9-20.

Cennik ośrodka będzie taki sam, jak w poprzednim sezonie – dzieci do ukończenia 7 roku życia zapłacą 7 zł, młodzież do 18 roku życia 14 zł, a dorośli 21 zł. Czas przebywania w kompleksie jest nielimitowany.

Kąpieliska w Zalewie Zemborzyckim

Równocześnie z otwarciem ośrodka Słoneczny Wrotków zostaną uruchomione kąpieliska w Zalewie Zemborzyckim: od strony Mariny i od strony ośrodka Słoneczny Wrotków. Od 20 czerwca kąpieliska będą objęte nadzorem ratowników wodnych.

Czytaj także: Koniec darmowego parkowania nad Zalewem Zemborzyckim. Za parking trzeba zapłacić

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.