Wiemy, gdzie powstaną kąciki zabaw dla dzieci od Serenady. Jeden w naszym regionie

1a68cbd194468366df5976abf79830cd
Serenadowy kącik zabaw dla dzieci w szpitalu | fot. materiały prasowe

Znamy już placówki, które w ramach akcji Serenada dla dzieci, w wyniku głosowania, już niebawem cieszyć się będą z kolorowych i bogato wyposażonych kącików zabaw dla dzieci.

O radosne, pełne zabawek Serenadowe kąciki walczyło ponad 250 placówek z całego kraju. Do finału zakwalifikowało się 20 z nich, a selekcji na podstawie najlepszych uzasadnień dokonały ambasadorki akcji – zaangażowane szefowe kuchni: Joanna Jakubiuk, Anna Klajmon, Sylwia Stachyra, Ewa Malika Szyc-Juchnowicz oraz Beata Śniechowska.

Następnie w wyniku głosowania toczącego się na stronie akcji, wyłoniono 5 placówek, w których niebawem pojawią się Serenadowe kąciki zabaw. Rekordzista zdobył aż 28775 głosów – jest to Szpital św. Tadeusza w Łukowie.

W wyniku głosowania, dzieci przebywające w poniższych placówkach już niebawem będą mogły bawić się w nowych kącikach zabaw:

1. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie – 28775 głosów.

2. Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku – 19791 głosów.

3. Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu – 18004 głosów.

4. Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II Sp. z o. o. w Siedlcach – 17547 głosów.

5. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. w Słupsku – 11831 głosów.

Dodatkowo, poza głosowaniem, firma zdecydowała się stworzyć kącik specjalny w Centrum Zdrowia Dziecka – szpitalu, do którego przyjeżdżają dzieci z całego kraju, często w najbardziej wymagających przypadkach.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.