"Wielkie" otwarcie galerii Tarasy Zamkowe. Celebryci na bogato

Tomasz Karolak, Natalia Siwiec, Maciej Musiał, Rafał Maserak czy Osi Ugonoh. To tylko niektóre gwiazdy, które wezmą udział w czterodniowym otwarciu Tarasów Zamkowych w Lublinie. Masa atrakcji i promocji czekają osoby, które właśnie w tych dniach odwiedzą galerię.

Otwarcie galerii handlowej tuż nieopodal Lubelskiego Zamku zaplanowano na 4 marca. Drzwi centrum otworzą się o godz. 9.00. Na pierwszych klientów galerii będą czekały nagrody, prezenty. Otwarcie Tarasów Zamkowych poprowadzi Olivier Janiak (rok temu „otwierał” także Felicity przy al. Witosa). Gośćmi otwarcia będą gwiazdy show biznesu, aktorzy, tancerze i blogerzy.

Celebrytów spotkamy zarówno na scenie, gdzie opowiedzą o dokonanych zakupach, ulubionych markach, karierze, wyzwaniach zawodowych i planach na przyszłość, jak i na terenie całej galerii i w sklepach. W specjalnie przygotowanym „Kąciku Gwiazd” ulubieńcy Polaków czekać będą na spotkania z fanami, zapozują do zdjęć i rozdadzą autografy. Bogaty program dnia zakończy o 19.00 koncert Sylwii Grzeszczak.

Codziennie w „Kąciku Gwiazd” pojawiać się będą aktorzy, modele, tancerze. W obiekcie pojawią się m.in. zwycięzcy ostatnich edycji Top Model i aktorzy serialu rodzinka.pl (Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski), a także Barbara Kurdej – Szatan i Natalia Siwiec. W centrum handlowym Tarasy Zamkowe pojawi się też Małgorzata Rozenek, Kuba Wesołowski, Agnieszka Więdłocha i wiele innych osób.

Kolejną atrakcją hucznego otwarcia Tarasów Zamkowych będą koncerty znanych solistów i zespołów: oprócz środowego występu Sylwii Grzeszczak, w sobotę na scenie pojawi się Mateusz Ziółko & Przyjaciele, a w niedzielę wystąpi Marta Bijan.

Będą także warsztaty i występy tancerzy znanych z popularnych talent show – zaproszą na nie m.in. Rafał Maserak, Jan Kliment, duet Molo & Frodo, Kaczorex i Stefano Terrazzino. Widowisko, będące pokazem akrobatycznym, łamiącym bariery pomiędzy cyrkiem, tańcem i teatrem, da grupa Everest.

- Jesteśmy przekonani, że nasz interesujący i bogaty program otwarcia spodoba się mieszkańcom Lublina i okolic, i pozwoli Tarasom Zamkowym mocnym akcentem wpisać się w mapę modnych miejsc, które warto odwiedzić już pierwszego dnia - podsumowuje Marta Drzewiecka, Center Manager Tarasów Zamkowych.

A to dopiero początek imprezy, która potrwa pięć dni. Na przykład 5 i 6 marca stylizacje klientek i klientów Tarasów będzie oceniać blogerka modowa Jessika Mercedes. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone tysiącem złotych.

W Tarasach Zamkowych znajdziemy ok. 150 sklepów i punktów usługowych. Galeria ma 38 tys. mkw powierzchni handlowej. Do dyspozycji klientów jest podziemny parking na 1400 miejsc. Inwestycję zrealizowała austriacka Immofinanz Group.

Program otwarcia Tarasów Zamkowych

Środa, 4 marca

Prowadzący: Olivier Janiak,

Scena i Kącik Gwiazd: Maciej Musiał, Natalia Siwiec, Barbara Kurdej-Szatan, Maja Sablewska, Katarzyna Zielińska,

Warsztaty taneczne i pokaz tańca: Rafał Maserak,

Koncert: Sylwia Grzeszczak

Czwartek, 5 marca

prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna,

Scena i Kącik Gwiazd: Top Model-Anna Piszczałka, Michał Baryza, Osi Ugonoh,

Warsztaty taneczne i pokaz tańca: Jan Kliment, Molo&Frodo,

Style Hunting: konkurs na najlepszą stylizację dnia: prowadzi Jessica Mercedes

Piątek, 6 marca

prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna,

Scena i Kącik Gwiazd: Top Model – Zuzanna Kołodziejczyk, Olga Kaczyńska, Mateusz „Góral” Jarzębiak,

Warsztaty taneczne i pokaz tańca: Kaczorex, Stefano Terrazino,

Pokaz akrobatyczny: Everest,

Style Hunting: konkurs na najlepszą stylizację dnia: prowadzi Jessica Mercedes

Sobota, 7 marca

prowadzący: Tomasz Kammel,

Scena i Kącik Gwiazd: Paulina Krupińska, Kuba Wesołowski, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Rozenek, Marcelina Zawadzka,

Koncert: Mateusz Ziółko & Przyjaciele

Niedziela, 8 marca

prowadzący: Tomasz Kammel,

Scena i Kącik Gwiazd: rodzinka.pl: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski,

Recital: Marta Bijan

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.