Wielkie otwarcie Areny Lublin i 18 tys. widzów

Osiemnaście tysięcy widzów przybyło na koncert otwarcia Areny Lublin. Od godziny 17:00 do 19:00 koncert był transmitowany na żywo w TVN. Po zakończeniu TALENT czy FACTOR rozpoczął się koncert, na którym wystąpili: Grzegorz Hyży, Agnieszka Chylińska, Ewelina Lisowska, Artem Furman i Jakub Jonkisz.

TALENT czy FACTOR?

Podczas koncertu wystąpiły dwie drużyny:
Agnieszki Chylińskiej (Talent): Piotr Karpienia, Marta Podulka oraz Me Myself And I
Tatiany Okupinik (Factor): Grzegorz Hyży, Artem Furman, Ewelina Lisowska, Klaudia Gawor i zespół The Chance.

Nie brakowało wielu muzycznych emocji. Uczestnicy pomimo rywalizacji świetnie bawili się na scenie. Koncert był jednocześnie oficjalnym otwarciem nowego stadionu w Lublinie.

Zebrano około 300 tysięcy złotych. Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przekazana Fundacji TVN na rzecz Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej – Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Mam Talent kontra X Factor zakończył się zwycięstwem uczestników drużyny pod przewodnictwem Agnieszki Chylińskiej (54% do 46%). Taką decyzję podjęli widzowie telewizji TVN.

fot. spottedlublin.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.